logo www.hradecmusicshow.cz

CMI plaza

O nás

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista a Fender specialista působí na trhu již od roku 1997 a v roce 2008 pro Vás otevřela moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA Vám v moderním prostředí nabízí rozsáhlý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství více jak od 300 výrobců z celého světa.

Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů značek Yamaha, Fender, Roland, Ashton, Arnolds & Sons, F.Arthur Uebel, Cort, Korg, Jackson, PRS, Gibson, Manuel Rodríguez, FZone Technology, Soundwear, Discacciati, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends, Meinl, Melodia, Pearl, Kapok, Schlagwerk, Bechstein, Hoffmann, Pecka Guitars, Epiphone, Konig & Meyer, Suzuki, Squier, C.F.Martin, Ibanez a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení.

Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: Yamaha, Fender, Ashton, Suzuki, Melodia, Line6, Pecka Guitars, Manuel Rodríguez, FZone Technology, König & Meyer, Soundwear, Schlagwerk, Discaccati, Kapok, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends a dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují.

V našem obchodním domě hudebních nástrojů si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, PRS, C.F. Martin, Manuel Rodríguez, Ibanez, Jackson, Yamaha, Ashton, Strunal, Kapok, Cort a dalších.Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové letos ale především ožije zajímavými workshopy a koncerty. Vystoupí vítězka poslední řady SuperStar - Tereza Mašková s klávesákem a firemním hráčem ROLAND - Martinem Kroupou Kryštofem a těšit se můžete i na koncerty kapely Petr Sovič a Gramofon, Jazz Police či Stop Time Band.

Program v CMI plaza:

Sobota 11. května 2019
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce, koncerty a workshopy. Uvedené časy jsou orientační.

11:00 - 11:30 Tereza Mašková a Martin Kroupa Kryštof (ROLAND)
13:00 - 13:30 Tereza Mašková a Martin Kroupa Kryštof (ROLAND)
13:45 - 14:15 Petr Sovič & Gramofon
14:30 - 15:00 Petr Sovič & Gramofon
15:15 - 15:45 Vali's Avenue
15:50 Vyhlášení výherců soutěže o hudební ceny
16:00 - 16:30 Jazz Police
16:45 - 17:30 StopTimeBand

Osobnosti Hradec Music Show 2019 v CMI plaza:

- TEREZA MAŠKOVÁ - zpěvačka a vítězka SuperStar 2018.

Tereza Anna Mašková je česká zpěvačka a vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Porotu i diváky zaujala nejen rozsahem svého hlasu, ale také svými růžovými vlasy.- PETR SOVIČ A GRAMOFON – dlouhohrající deska plná československých hitů.

Kapela nejmladšího zpívajícího kapelníka v Čechách - Petra Soviče, hrající slavné a nestárnoucí hity v rytmu swingu a jazzu.- JAZZ POLICE – mezinárodní hudební skupina.

Kapela Jazz Police je mezinárodní hudební skupina zaměřená na živou produkci jazzové, swingové, pop-jazzové a taneční hudby.- STOP TIME BAND – taneční orchestr.

Taneční orchestr StopTimeBand hraje hudbu všech žánrů a stylů a to 100% živě. K tanci, poslechu, či Vašemu pobavení nabízíme klasické taneční standardy, písničky v lidovém tónu, swingové evergreeny, oldies i hity současné domací a zahraniční populární hudby.- MARTIN 'KROUPA' KRYŠTOF – klávesák a firemní hráč Roland.

V rámci koncertu SuperStar Terezy Maškové vystoupí a zpěvačku doprovodí i klávesák Martin Kroupa Kryštof, který mimojiné hraje i s populární skupinou SLZA. Martin je také firemním hráčem společnosti Roland. K vidění tedy budou i profesionální klávesové nástroje této značky a budete se moci i zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.- VALI'S AVENUE – acoustic cover band.

Vláďa a Ála, dvojice, kterou pojí více než dvacetileté přátelství již od školních lavic. Jádro repertoáru tvoří akustické aranže populárních písní.* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačůObčerstvení zajišťěnoSpeciální nabídka:


Veletržní slevy - 10%!

Soutěž o hudební cenyKontakt:


Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLu odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist