logo www.hradecmusicshow.cz
3D Music Facebook CMI Plaza


CMI plaza

O nás

Společnost CMI Music s.r.o. - YAMAHA specialista a Fender specialista působí na trhu již od roku 1997 a v roce 2008 pro Vás otevřela moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA Vám v moderním prostředí nabízí rozsáhlý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství více jak od 300 výrobců z celého světa.

Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů značek Yamaha, Fender, Roland, Ashton, Arnolds & Sons, F.Arthur Uebel, Cort, Korg, Jackson, PRS, Gibson, Manuel Rodríguez, FZone Technology, Soundwear, Discacciati, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends, Meinl, Melodia, Pearl, Kapok, Schlagwerk, Bechstein, Hoffmann, Pecka Guitars, Epiphone, Konig & Meyer, Suzuki, Squier, C.F.Martin, Ibanez a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení.

Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: Yamaha, Fender, Ashton, Suzuki, Melodia, Line6, Pecka Guitars, Manuel Rodríguez, FZone Technology, König & Meyer, Soundwear, Schlagwerk, Discaccati, Kapok, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends a dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují.

V našem obchodním domě hudebních nástrojů si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, PRS, C.F. Martin, Manuel Rodríguez, Ibanez, Jackson, Yamaha, Ashton, Strunal, Kapok, Cort a dalších.Program v CMI plaza:Sobota 16. května 2020
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce, koncerty a workshopy. Uvedené časy jsou orientační.

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové letos ale především ožije zajímavými workshopy a koncerty. Těšit se můžete na koncert kapely The Atavists, kytarovou dílnu Romana Horkého z kapely Kamelot, klávesový workshop Roland a další.

Více informaci zveřejníme již brzy!Občerstvení zajištěnoSpeciální nabídka:


Veletržní slevy - 10%!

Soutěž o hudební cenyKontakt:


Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLu odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz