logo www.hradecmusicshow.cz

CMI Plaza

O nás:

Společnost CMI Melodia a.s. - YAMAHA specialista a Fender specialista působí na trhu již od roku 1997 a v roce 2008 pro Vás otevřela moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA.

CMI PLAZA Vám v moderním prostředí nabízí rozsáhlý sortiment hudebních nástrojů a příslušenství více jak od 300 výrobců z celého světa. Na ploše 800m2 najdete ojedinělou a nevídanou nabídku produktů značek Yamaha, Fender, Roland, Ashton, Arnolds & Sons, F.Arthur Uebel, Cort, Korg, Jackson, PRS, Gibson, Manuel Rodríguez, FZone Technology, Soundwear, Discacciati, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends, Meinl, Melodia, Pearl, Kapok, Schlagwerk, Bechstein, Hoffmann, Pecka Guitars, Epiphone, Konig & Meyer, Suzuki, Squier, C.F.Martin, Ibanez a mnoha dalších.

Hudební nástroje jsou komfortně a moderně prezentovány se zázemím pro jejich vyzkoušení.CMI Melodia – YAMAHA specialista a FENDER specialista a obchodní dům hudebních nástrojů CMI PLAZA je naladěn právě pro Vás.Nabídka v průběhu veletrhu:

V průběhu konání veletrhu si v našem obchodním domě můžete vyzkoušet i zakoupit hudební novinky vystavovaných značek: Yamaha, Fender, Ashton, Suzuki, Melodia, Line6, Pecka Guitars, Manuel Rodríguez, FZone Technology, König & Meyer, Soundwear, Schlagwerk, Discaccati, Kapok, Rivertone, Helin, Protection Racket, Music Legends a dalších.

Odbornou pomoc Vám poskytnou nejen naši prodavači, ale také přizvaní firemní hráči i produktoví specialisté a zástupci hudebních společnosti, kteří veletrh Hradec Music Show podporují.

V našem obchodním domě hudebních nástrojů si můžete si vyzkoušet nástroje z největší nabídky YAMAHA klávesových nástrojů - digitálních pian, keyboardů, syntezátorů, stage pian i akustických klavírů a pianin.

V naší nabídce strunných nástrojů naleznete kytary firem jako jsou Fender, Gibson, PRS, C.F. Martin, Manuel Rodríguez, Ibanez, Jackson, Yamaha, Ashton, Strunal, Kapok, Cort a dalších.Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové letos ale především ožije zajímavými workshopy a koncerty. Vystoupí úžasná Susan Albers, klavíristka, zpěvačka a firemní hráčka Yamaha. Pozitivní energii na Vás vychrlí muzikanti z týnišské kapely Band-a-SKA. Slavné hity v nových úpravách zahraje profesionální skupina Jazz Police. Celý den si budete moci také vyzkoušet hudební novinky z dílny firmy Roland a BOSS. Těšit se můžete i na předváděcí akce nových pian, syntezátorů, dechových kontrolerů, akordeonů a kytarových efektů těchto výrobců.

Před budovou CMI plaza zahraje také tradičně i hradecká fusion kapela mladých muzikantů OnLine Session.Program v CMI plaza:

Sobota 12. května 2018
K vyzkoušení i zakoupení u nás najdete množství hudebních novinek a během celého dne zde budou probíhat předváděcí akce, koncerty a workshopy. Uvedené časy jsou orientační.

11:00 - 11:30 Roland - prezentace RD2000 + JUNO DS Červené pódium (1. patro)
12:30 - 13:00 Electrophonix - elektrosmyčcová kapela z Hradce Králové Hlavní pódium (1.patro)
13:00 - 13:15 TromboneBand - trombonový oktet Trombónové pódium (1. patro)
13:15 - 13:30 Saxofonové kvarteto ZUŠ Smiřice Saxofonové pódium (přízemí)
13:30 - 14:00 Electrophonix - elektrosmyčcová kapela z Hradce Králové Hlavní pódium (1.patro)
14:00 - 14:15 Roland - prezentace RD2000 + JUNO DS Červené pódium (1. patro)
14:15 - 14:30 TromboneBand - trombonový oktet Trombónové pódium (1. patro)
14:30 - 15:00 PuzzleJazz Červené pódium (1. patro)
15:00 - 15:15 Kytarové kvarteto ZUŠ Střezina Kytarové pódium (přízemí)
15:15 - 15:30 Saxofonové kvarteto ZUŠ Smiřice Saxofonové pódium (přízemí)
15:30 - 16:15 Inflagranti Hlavní pódium (1.patro)
16:15 - 16:30 Kytarové kvarteto ZUŠ Střezina Kytarové pódium (přízemí)
16:30 - 17:00 Roland - prezentace RD2000 + JUNO DS Červené pódium (1. patro)
17:00 - 17:30 PuzzleJazz Červené pódium (1. patro)

Osobnosti Hradec Music Show 2018 v CMI plaza:- INFLAGRANTI - dívčí elektrické smyčcové trio.

Sexy virtuozky balancují na jehlách v divokém rytmu smyčců.

Nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria a navíc ještě v doprovodu rockových hlasů, jako jsou Josef Vojtek nebo Petr Kolář. "Chtěly jsme skloubit ženskou jemnost s mužským charismatem, a to se nám beze zbytku podařilo. Vzhledem k nevšední kombibaci máme širokospektrální publikum, a koncerty našich každoročních turné po celé republice přibývají jeden za druhým", radují se všechny tři intrumentalistky. "Časy, kdy konzervatoristky a hráčky na nástroje, používané zejména při interpretaci klasické hudby, nosily dlouhé šaty, jsou dávno přežité. My chceme posunout hranice a ukázat, že houslový koncert může být i pěkná podívaná.

- Electrophonix – elektrosmyčcová kapela z Hradce Králové.

Electrophonix je mladá kapela progresivních umělců, kteří se nebáli opustit klasiku, experimentovat a jít vlastním směrem. Hrají úpravy moderních populárních skladeb, filmových melodií a občas i úpravy klasických skladeb.- PuzzleJazz – jazzová kapela původem z Hradce Králové, která se skládá ze čtyř členů a z hostujících zpěváků. Na kontě má již tři alba, dvě vlastní a třetí ve spolupráci s Lacem Deczim.

Královehradecká jazzová formace založená v roce 1993 klavíristou Jirkou Pavlíkem. Počáteční sestava se rekrutovala převážně z muzikantů královehradeckých bigbandů.Kapela vystupovala často v jazzových klubech a na regionálních jazzových festivalech,kde nesporným úspěchem bylo vystoupení na mezinárodním jazzovém festivalu Jazz Goes to Town 2005.

Kapela kromě osvědčených jazzových standardů, zdobených improvizací jednotlivých členů funguje též jako doprovodný band zpěváků, či sólistů.

Současná sestava: Jiří Pavlík – piano, Jana Svobodová - zpěv, Petr Vinklář – saxofon, Radek Círman - trumpeta, Martin Hájek - kontrabas, Martin Votava - bicí.

Občerstvení zajišťěno

* čas a náplň předváděcích akcí se mohou lišit, informujte se u našich prodavačůSpeciální nabídka:


Veletržní slevy 10%!

Soutěž o elektrickou kytaru a další hudební cenyKontakt:


Rádi Vás uvítáme v našem obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza, Kladská 1117/25, Hradec Králové 3 – Slezské předměstí.
Orientační body pro řidiče:
směr Ostrava (silnice č. 11)
na světelné křižovatce u LIDLu odbočit na Nové Město n/M.
po 300 m červeno-šedivá dvoupodlažní budova – NELZE PŘEHLÉDNOUT !!!

tel.: 800 173 945, 495 217 423, 495 221 469

e-mail: obchod@cmias.cz, cmiplaza@cmias.cz

GPS: 50°13'5.517"N, 15°51'47.361"EZvětšit mapu

 

Uvidíte řadu novinek z desítek vystavovaných značek:

www.hradecmusicshow.cz
TOPlist